Čo je LEAF Award?

LEAF Award je skvelá príležitosť pre akčných mladých ľudí od 10 do 16 rokov, realizovaná pod záštitou p. prezidenta Andreja Kisku. Makovice v ročníku 2016 sme ocenili v Novembri 2016. Prihlasovanie do ďalšieho ročníka spustíme o rok.

LEAF chce pomáhať písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska, ktoré sa inak môžu stratiť kvôli ľahostajnosti okolia či neprajnému prostrediu. Podporujeme prepájanie a rozvoj hodnôt ako je charakternosť, excelentnosť, podnikavé líderstvo a občianska angažovanosť. Hľadáme šikovných študentov s potenciálom rozvíjať sa, ktorí chcú pomôcť zmeniť krajinu k lepšiemu. Výherci získajú individuálny rozvojový program (napr. účasť na vzdelávacom seminári) alebo prostriedky na rozvoj konkrétneho projektu v hodnote od 3 000 Eur do 9 000 Eur.

Máš na konte skvelé miesto z olympiády alebo medzinárodnej súťaže? Naprogramovanú užitočnú aplikáciu alebo úspešne realizovaný biznis projekt? Prihlás sa a možno získaš práve ty individuálny program osobného rozvoja a podporu v hodnote do 3 000 EUR.

Láka ťa podnikanie, rozbiehaš vlastný startup alebo e-shop? Vymakaných nápadov máš na rozdávanie? Ak veríš, že úspešní a charakterní podnikatelia môžu zmeniť Slovensko, prihlás sa s projektom aj ty! Máš šancu získať individuálny program podpory v hodnote do 6 000 EUR.

Nie je ti ľahostajný rasizmus, chudoba, problémy utečencov? Realizuješ vlastné projekty, ktoré prispievajú k lepšiemu životu? V organizácii vzdelávacích, voľnočasových a neziskových projektov si ako doma? Ak si potrpíš na dodržiavaní fair-play pravidiel nielen v športe, ale v celej spoločnosti, prihlás sa! Nenechaj si ujsť šancu získať podporu pre tvoj osobný rozvoj alebo projekt v hodnote do 6 000 EUR.

Máš odvážny nápad alebo biznis plán a potrebuješ pomôcť s realizáciou? Prihlás sa a získaj podporu pre tvoj projekt v hodnote do 9 000 EUR. Pomôžeme ti zmeniť Slovensko k lepšiemu! Sleduj www.award.leaf.sk, kedy otvoríme prihlasovanie pre rok 2017.