University of Notre Dame Pre-College Programs

/University of Notre Dame Pre-College Programs
University of Notre Dame Pre-College Programs 2017-11-23T12:04:01+00:00

Upozornenie!

Letné programy v zahraničí sú súčasťou programu TalentGuide. Prihlasovanie do TalentGuide 2018 je uzavreté. Ďakujeme za všetky prihlášky!

Pre-College Programs, University of Notre Dame, Indiana, USA.

Riešiš etické dilemy? Ochutnaj rezidenčný život na top výskumnej univerzite a vyber si z kvalitných letných kurzov o problémoch, s ktorými sa potýka celý svet.

Univerzita Notre Dame ti ponúka unikátnu letnú možnosť vyskúšať si akademickú prácu na vysokej škole a výber z dvoch letných kurzov: Summer Scholars pre študentov, ktorí s v čase prihlášky študentami druhého alebo tretieho ročníka strednej školy a kurz Leadership Seminar, pre tých, čo práve študujú v treťom ročníku strednej školy.

Počas programu “Summer Scholars” sa približne 300 stredoškolských študentov stretne na campus-e školy Notre Dame aby dva týždne žili, študovali a stali sa študentami univerzity Notre Dame. Program ponúka na výber 20 kurzov, počas ktorých majú študenti príležitosť študovať to čo ich zaujíma a fascinuje. Samozrejme kurzy sú zastrešené špičkovými lektormi školy a tvoj zážitok určite umocnia krásne priestory školy, ktoré budeš môcť voľne využívať.

Notre Dame ponúka aj “Leadership Seminar„, vysokovýberový letný program, ktorý je zameraný na líderstvo. Tento program je určený výnimočným stredoškolským študentom, ktorý majú veľký záujem o aktuálne svetové témy okolo umenia, spoločnosť, alebo etiky vo vede. Cieľom tohto 10-dňového programu je vytvoriť študentom prostredie v ktorom môžu prebiehať náročné akademické debaty v skupine talentovaných študentov. Program je limitovaný na 100 miest.

Dátumy na další rok zverejníme v najbližšom období.

Ak máš otázky k tomuto programu, alebo k TalentGuide vo všeobecnosti, tak si pozri naše často kladené otázky, alebo napíš na student@leaf.sk.