King´s College Summer School

/King´s College Summer School
King´s College Summer School 2017-02-06T11:17:16+00:00

Upozornenie!

Letné programy v zahraničí sú súčasťou programu TalentGuide. Prihlasovanie do ročníka 2017 je ukončené.

Summer at King´s College London, Veľká Británia.

Rozmýšľaš nad štúdiom v Londýne? Skús interaktívne letné semináre s exkurziami na univerzite, kam putujú desiatky slovenských absolventov.

Letná škola na King’s College je dvojtýždenný intenzívny program pre druhákov a tretiakov stredných škôl, ktorý kombinuje akademické hodiny a prípravu na ne, aby si mal čo najlepšiu skúsenosť s tým ako prebieha výučba na vysokej škole a konkrétne na Kings´s College London. Program ti zároveň pomôže sa rozhodnúť čo by si chcel študovať na jednej z najlepších svetových univerzít. Denne budeš mať akademické hodiny, ktoré ti umožnia prehĺbiť tvoje znalosti a a praktické zručnosti. Budeš tiež mať poradenské stretnutia, kde si môžeš zreflektovať to čo si sa naučil a budovať si sebadôveru do budúcna.

Tento program každý rok privíta študentov z viac ako 30 krajín sveta a tým je tiež ideálnym miestom, kde stretnúť nových ľudí, budovať si priateľstvá a užiť si rôzne kultúrne, kulinárske a voľnočasové miesta v srdci Londýna, kde má škola svoje priestory.

Datumy: 23.7.2017 – 5.8.2017

Ak máš otázky k tomuto programu, alebo k TalentGuide vo všeobecnosti, tak si pozri naše často kladené otázky, alebo napíš na student@leaf.sk.