Global Scholars Program At ALA

/Global Scholars Program At ALA
Global Scholars Program At ALA 2017-11-23T12:05:17+00:00

Upozornenie!

Letné programy v zahraničí sú súčasťou programu TalentGuide. Prihlasovanie do TalentGuide 2018 je uzavreté. Ďakujeme za všetky prihlášky!

Global Scholars Program, African Leadership Academy, Južná Afrika. 

Vyber sa na tri týždne do južnej Afriky a staň sa súčasťou medzinárodného letného programu African Leadership Academy (ALA), výnimočnej strednej školy, kde študujú talentovaní mladí ľudia z celého afrického kontinentu.

So študentami z celého sveta absolvuješ špeciálny program podnikavého líderstva vytvorený na ALA a budeš pracovať na komunitných projektoch v Johannesburgu. Počas troch týždňov môžeš diskutovať s osobnosťami juhoafrického regiónua zdieľať svoj príbeh s ďalšími mladými lídrami z celého sveta. Program je určený pre akčných študentov prvého až štvrtého ročníka stredných škôl. O tomto programe nájdeš viac na www.alasummer.org.

Ak máš otázky k tomuto programu alebo TalentGuide, pozri si naše často kladené otázky alebo napíš na student@leaf.sk

 

Ako si na Global Scholars Program 2014 spomína Lucka zo Sučian?

Zmysluplné vyplnenie času počas letných prázdnin bol pre mňa vždy problém. Z plánov, čo všetko budem robiť, sa väčšinou vykľuli dni preležané pri filmoch. Tento rok som sa to rozhoda zmeniť a prihlásila som sa na leadership camp v Juhoafrickej republike. Po výberovom procese som s malou dušičkou čakala na výsledky. Keď už som pomaly stratila nádej, zazvonil telefón. „Lucia, boli by sme radi, keby si nás reprezentovala v JAR…“ A tak to celé začalo… Napísala Lucka o začiatkoch s African Leadership Academy.