Global Scholars Program At ALA

/Global Scholars Program At ALA
Global Scholars Program At ALA 2017-02-06T11:16:43+00:00

Upozornenie!

Letné programy v zahraničí sú súčasťou programu TalentGuide. Prihlasovanie do ročníka 2017 je ukončené.

Global Scholars Program, African Leadership Academy, Južná Afrika. 

Vyber sa na tri týždne do južnej Afriky a staň sa súčasťou medzinárodného letného programu African Leadership Academy (ALA), výnimočnej strednej školy, kde študujú talentovaní mladí ľudia z celého afrického kontinentu.

So študentami z celého sveta absolvuješ špeciálny program podnikavého líderstva vytvorený na ALA a budeš pracovať na komunitných projektoch v Johannesburgu. Počas troch týždňov môžeš diskutovať s osobnosťami juhoafrického regiónua zdieľať svoj príbeh s ďalšími mladými lídrami z celého sveta. Program je určený pre akčných študentov prvého až štvrtého ročníka stredných škôl. O tomto programe nájdeš viac na www.alasummer.org.

Ak máš otázky k tomuto programu alebo TalentGuide, pozri si naše často kladené otázky alebo napíš na student@leaf.sk

 

Ako si na Global Scholars Program 2014 spomína Lucka zo Sučian?

Zmysluplné vyplnenie času počas letných prázdnin bol pre mňa vždy problém. Z plánov, čo všetko budem robiť, sa väčšinou vykľuli dni preležané pri filmoch. Tento rok som sa to rozhoda zmeniť a prihlásila som sa na leadership camp v Juhoafrickej republike. Po výberovom procese som s malou dušičkou čakala na výsledky. Keď už som pomaly stratila nádej, zazvonil telefón. „Lucia, boli by sme radi, keby si nás reprezentovala v JAR…“ A tak to celé začalo… Napísala Lucka o začiatkoch s African Leadership Academy.