LEAF Summer Leadership Camp

//LEAF Summer Leadership Camp
LEAF Summer Leadership Camp 2016-12-21T12:05:46+00:00

Ďakujeme za váš záujem o LEAF Summer Leadership Camp. Fotky z veľmi úspešného ročníka 2016 si môžete pozrieť tu. O budúcnosti našich letných campov vás budeme informovať čoskoro.

LEAF Summer Leadership Camp 2016

Tábor plný výziev a úloh a zadaní z praxe pre talentovaných mladých ľudí!

Máš 13 – 16 rokov a chcel by si zmeniť svet? Na LEAF Summer Leadership Campe sa spolu s ostatnými mladými talentovanými ľuďmi dozvieš, ako na to!

Počas campu sa budeš môcť zapojiť do jedného z programov podnikavého líderstva:

Business Challenge: naučíš sa viac o dizajn thinking a spoločne pomôžete zabehnutej firme alebo start-upu vyriešiť skutočný problém, na ktorý hľadajú riešenie

NGO Challenge: budeš sa zaoberať jednou z aktuálnych spoločenských otázok, akou je napríklad korupcia alebo utečenci a pomôžeš neziskovej organizácii nájsť riešenia, ktoré môžu zmeniť Strednú Európu.

STEM (Science, Technology, Engineering, Maths) Challenge: spolu s technicky orientovaným start-upom alebo vedeckou organizáciou budete hľadať riešenie vybraného vedecko-technického problému.

English Challenge: ponoríš sa do angličtiny a pomôžeš vytvoriť marketingovú kampaň pre školu alebo organizáciu, tak aby si pri tom zlepšil svoju hovorenú aj písomnú angličtinu ako aj líderske zručnosti.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

  • Kedy: 17.7. – 5.8.2016
  • Kde: Bratislava
  • Pre: akčných žiakov 7. – 9. ročníka ZŠ a stredoškolákov, ktorí plánujú zmaturovať v roku 2019 – 2020; Nezáleží na krajine, z ktorej študent pochádza.
  • S kým: s 80 študentami zo strednej Európy a takmer 50 vedúcimi a lektormi zo Slovenska, USA, UK a Juhoafrickej Republiky.
  • Cena a štipendium: Plná cena tábora je 1400 EUR. LEAF poskytuje štipendiá podľa potreby a situácie rodiny do max. výšky 95% plnej ceny tábora (minimálna cena je 70 Eur).
  • Často kladené otázky.

V LEAF sa snažíme poskytovať vysoko kvalitné programy, dostupné pre talentovaných študentov bez ohľadu na finančnú situáciu rodín, z ktorých pochádzajú.Všetci študenti, ktorí prejdú výberom do programu sa môžu uchádzať o štipendium na pokrytie nákladov spojených s pobytom na campe.

Na LSLC 2015 sme spolupracovali s talentovanými mladými ľuďmi z Európy, Ázie aj Afriky. Tvorili sme naozajstné hry, experimentovali sme, pracovali sme s mentormi z praxe, prekonávali sme svoje hranice počas outdoorového víkendu. Učili sme sa spoznávať svoje silné stránky a oceňovať ich aj na ostatných.

Príbehy študentov z minulého roka:
“Celý camp bol pre mňa úžasnou, nezabudnuteľnou skúsenosťou. Zlepšila som si angličtinu, osobnostné aj prezentačné zručnosti, našla som si kamarátov zo Slovenska aj zo zahraničia. Rada by som sa poďakovala celému teamu LEAF za to, že som mohla byť súčasťou LSLC.“ Sára 16

“Na tábore som si uvedomil, ak je dôležité vedieť si navzájom pomôcť, poďakovať, vyjadriť svoj vlastný názor a tiež byť úprimný k sebe aj ostatným. Camp bol pre mňa výzvou, ktorú som si naozaj naplno užil. A vďaka ľuďom, ktorých som mal okolo seba sa mi túto výzvu podarilo zdolať. Dodali mmi odvahu a sebavedomie v tom, čo robím. A to je niečo, čo si za žiadne peniaze nekúpite!“ Daniel, 15